Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych

Kampanie Ads (Adwords) 

 

Dlaczego warto zdecydować się na kampanie Adwords?

System reklamowy Google oferuje przedsiębiorcy bardzo wiele możliwości. Pozycjonowanie to żmudny i długotrwały proces, który nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, tymczasem dzięki wykupieniu reklamy Google firma od razu staje się widoczna w wynikach wyszukiwania. Linki sponsorowane to zdecydowanie najszybsza droga do potencjalnego Klienta. W ten sposób można na przykład błyskawicznie poinformować o trwającej właśnie promocji. Warto pamiętać o tym, że system Adwords to nie tylko standardowe linki w formie tekstowej, wyświetlane w wyszukiwarce.

System Adwords oferuje o wiele więcej możliwości. W zależności od celów kampanii mogą Państwo zdecydować się na reklamy w formie graficznej, reklamy wyświetlane na stronach o wybranej tematyce, a nawet reklamy remarketingowe - reklamy podążające za użytkownikiem na stronach, które on odwiedza. Zaletą systemu Adwords jest fakt, że umożliwia on zaplanowanie działań reklamowych dostosowanych do budżetu firmy. Przedsiębiorca sam decyduje, jaki budżet chce przeznaczyć na kampanię. Co ważne, pieniądze pobierane są dopiero w momencie, gdy ktoś faktycznie kliknie w baner, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że wydamy duże pieniądze na reklamę, która nie spotka się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego tworzenie kampanii Adwords warto zlecić profesjonaliście? 

Chociaż podstawy obsługi panelu Adwords nie są trudne, bardzo często okazuje się, że przedsiębiorcy samodzielnie nie są w stanie zoptymalizować swoich kampanii w taki sposób, by zainwestowane pieniądze dawały maksimum rezultatów. Choć płacimy za kliknięcia, może się okazać, że duża liczba osób wchodzących na naszą stronę nie przekłada się wcale na dużą liczbę Klientów, którzy faktycznie dokonują zakupów - w takim przypadku koszty prowadzenia kampanii mogą przekroczyć zyski. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zaangażować specjalistę doskonale znającego system Adwords - osobę, która pomoże zaplanować i przeprowadzić kampanię w ramach ustalonego budżetu, w ten sposób, by zainwestowane środki przełożyły się na jak najlepsze efekty.

Co wyróżnia naszą ofertę na rynku? 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej. Współpracowaliśmy z wieloma firmami, zarówno największymi graczami na rynku, jak i niewielkimi, rodzinnymi przedsiębiorstwami oraz startupami. Nasze umiejętności potwierdza komplet certyfkatów Adwords. Możemy Państwu pomóc w dotarciu do klientów mieszkających w danym regionie Polski lub o określonych zainteresowaniach. Możemy przygotować dla Państwa kampanię od podstaw lub też przeprowadzić audyt już trwającej kampanii w oparciu o zaawansowane narzędzia analityczne i zaproponować poprawki.

Nasze usługi:

  • reklamy tekstowe w wyszukiwarce - reklamy składające się z nagłówka, tekstu i adresu strony docelowej;
  • reklama tekstowa w sieci reklamowych - na stronach o określonej tematyce, dostosowanej do potrzeb kampanii reklamowej, na przykład na stronach, gdzie często wyświetlają się dane frazy,
  • reklamy graficzne wyświetlane w sieci GDN (Google Display Network),
  • Products List Ads - reklamy graficzne z wyświetlaną listą produktów - rozwiązanie często stosowane w przypadku sklepów internetowych, 
  • kampanie video,
  • kampanie zaprojektowane specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych,
  • kampanie w serwisie Youtube,
  • kampanie remarketingowe - reklamy podążające za użytkownikiem na stronach, które on odwiedza.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mogą Państwo od razu rozpocząć kampanię reklamową, która będzie optymalnie dostosowana do jej celów i posiadanego budżetu. To pozwoli uniknąć kosztownych pomyłek. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi analitycznych cały czas będą Państwo wiedzieć, jakie efekty przynosi prowadzona kampania.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!