Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Decydując się na Goldpage.pl możesz być pewien, że:

Mamy w tym, co robimy duże doświadczenie. Na pozycjonowanych stronach generujemy duży ruch, nasi klienci są widoczni w internecie i wiedzą, jak to jest być na pierwszej stronie wyszukiwarki.

 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z wynikami, które uzyskaliśmy dla naszych klientów:

 

Przez cały okres naszej współpracy zapewnimy Ci elastyczne warunki finansowe. W zależności od oczekiwanych od Ciebie wyników i skali na jaką działasz. Rozumiemy, że cena powinna być dostosowana do klienta, a nie odwrotnie.

Poniżej prezentujemy przykład, gdzie klient zwiększył zainteresowanie wielokrotnie za zaledwie 100zł miesięcnzie:

Oczywiście jeśli widzisz efekty naszej pracy w każdym momencie trwania umowy możesz poszerzyć ofertę pozycjonowania o kolejne frazy.

Będziesz miał z nami stały kontakt. Jeżeli coś Cię zaniepokoi lub po prostu będziesz chciał coś z nami omówić. Pisz i dzwoń, zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji. Na wszystkie maile odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu godziny od momenty zadania pytania.

Będziemy pozycjonować twoją stronę w zgodzie z polityką Google. Nie wybaczylibyśmy sobie, gdyby nasze działanie doprowadziło do kary dla Ciebie. Wszystko należy robić z głową i znać zasady. Błąd niewprawnego pozycjonowania może Cię dużo kosztować dlatego my podczas pozycjonowania bazujemy tylko na własnym zapleczu oraz bezpiecznych, wyselekjonoanym, zaufanym dla wyszukiwarki Google.pl miejsach gdzie możliwa jest publikacja linku.

Dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów. Pilnujemy was. Nie pozwolimy, abyście zniknęli z sieci. Jeżeli ktoś szuka konkretnej usługi, w konkretnej lokalizacji, to znajduje strony naszych klientów. Jeżeli postanowi wyszukać odpowiedzi na interesujące go zagadnienie, nasi klienci są tymi, których widzi jako jednych z pierwszych, aby zaoferować mu swoje usługi.

 

---------------------------

 

Zapłaciłeś za stworzenie strony internetowej - to dobry początek.

Powiedziałeś o niej swoim klientom i znajomym - super!

Teraz tylko czekać, aż grono zainteresowanych twoimi usługami będzie pukać do twoich drzwi! 

Nikt? Żadnych nowych klientów? Hmm... A kto właściwie wie o twojej stronie?

No tak, znajomi. Ale oni przecież Cię już polecili innym wcześniej. Klienci obiecali, że dadzą rekomendację, ale nikt nie szukał takich usług.

Zostałeś więc ze stroną, na którą wchodzą tylko ci, którzy wiedzą, że prowadzisz swój biznes. Nowych klientów brak...

Nie oszukujmy się, aby pozyskać klientów w internecie należy ukłonić się w stronę Google, z którego korzysta 93% wszystkich internautów. Tylko wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest w stanie zapewnić Ci klientów. Skąd to wiemy? Jesteś tutaj, prawda? Jak myślisz, ile firm w Polsce zajmuje się tym, co my? Setki? Pewnie zgadłeś. A jednak nie przeglądasz ich stron, tylko naszą. Dlaczego? Nie byliśmy u Ciebie w domu, aby wręczyć Ci wizytówkę, nie polecił Ci nas znajomy. Wpisałeś w Google odpowiednią frazę. Pozycjonowanie stron, to skomplikowane i przede wszystkim czasochłonne zadanie. Nie zrobisz tego w jedno popołudnie. Mało tego, aby było skuteczne, musisz to robić tak długo, jak długo będzie istnieć twoja firma. Marketing sieciowy, to coś, bez czego nie ma Cię w sieci. Zamiast zastanawiać się, czemu nie jestem widoczny w Google, skontaktuj się z nami. 

Przekazując ten proces nam, możesz przestać się martwić, Twoja firma będzie widoczna w internecie, a ty pozyskasz klientów w sieci.